Pásky a lepidla pro průmysl

Díky inovativním technologiím firmy 3M jsme schopni nabízet na trhu lepidla a lepicí pásky vhodné pro celou řadu oborů - jedná se například o konstrukční lepidla, balicí a maskovací pásky a další produkty. 

  

Lepidla

V široké nabídce 3M lepidel naleznete lepidla rozpouštědlová, disperzní, sprejová, konstrukční, vteřinová a tavná. K daným lepidlům nabízíme i vhodná nanášecí zařízení.

Oboustranně lepící pásky

Očekáváte od spoje více? Oboustranně lepicí pásky nacházejí široké uplatnění v celém zpracovatelském průmyslu a ve srovnání s tradičními metodami připevňování (nýty, šrouby, západky aj.) představují efektivnější alternativu. Dosáhnete spolehlivého spoje a zároveň efektního vzhledu konečného produktu.

  

Samolepící ochranné dorazy a protiskluzové nožky

3M™ Bumpon™ jsou samolepicí dorazy a protiskluzové nožky. Jsou naprosto trvanlivé, tlumí vibrace a hluk a přilnou k většině povrchů. Jsou vyrobené z polyuretanu, díky kterému nekloužou. Nepoškozují povrch. Efektivně nahrazují nožky, které se musí šroubovat, nýtovat nebo zatlačovat. Není potřeba časově náročného vrtání a šroubování. Pouze je sejmete z ochranné vrstvy a nalepíte. Jde o důmyslné řešení pro celou řadu aplikací.

Samolepící suché zipy

Samolepicí suché zipy Scotchmate™ (háčky a smyčky) a Dual-Lock™ (hříbečky)

Samolepicí suché zipy se uplatní u řady aplikací, kde je potřeba dočasně vytvořit trvanlivý spoj a mít možnost opakovatelné rozpojitelnosti. Možno aplikovat například při upevňování panelů na kovové nebo plastové stojany, připevňování informačních tabulí a reklam v obchodech, upevňování opěradel křesel ke kovovému či dřevěnému nábytku a podobně.

 

Balící pásky a jejich aplikátory

V této oblasti nabízíme:


 
  • ucelenou řadu balicích pásek, jejich aplikátory (ruční, stolní) a 3M Matic balicí stroje,

  • jednostranně lepicí pásky a materiály pro výrobu technických štítků,

  • ucelenou řadu jednostranně lepicích pásek, například textilní, z měkkého PVC, kovové, polyesterové, PTFE, polyamidové a jiné,

  • materiály, které jsou vhodné pro výrobu technických štítků potiskovatelných v termotransferové, laserové tiskárně, případně vypalovatelných laserem.
 

 

 

 

 HARDMAN, spol. s r.o. © 2023