Osobní ochranné pomůcky

Firma 3M je považována za lídra ve vývoji a inovacích na poli ochranných pracovních prostředků. Výrobky firmy 3M plní svou funkci a můžete si být jisti, že tento sortiment výrobků je doprovázen prvotřídními materiály podpory a odbornými radami. Společnost 3M byla založena v roce 1902, se záměrem vyvíjet výrobky usnadňující a zlepšující život zákazníků a tento její cíl se nikdy nezměnil. Nový vývoj umožňuje společnosti 3M zavést standardy pohodlí pro osobní ochranné prostředky.

Produkty na ochranu proti plynům a výparům

Jedinečná řada masek proti plynům a výparům chrání proti průmyslovým plynům, výparům a jejich kombinaci s nebezpečnými částicemi. 

Polomasky proti částicím

Společnost 3M jako první představila polomasku proti částicím, která nevyžaduje údržbu. Zlepšili jsme charakteristiky našich polomasek, ...

 

Ochrana zraku

Nabídka produktů pro ochranu zraku 3M™ sestává z řady různých prvků v moderním a stylovém provedení, ze které si jistě vyberete. 

Ochrana sluchu, hlavy a obličeje

Všechny produkty 3M na ochranu sluchu jsou řešeny tak, aby byly praktické a pohodlné. Naše řada obsahuje produkty od prostorných zátkových chráničů sluchu po nejmodernější elektronické chrániče sluchu.

 

Svářečské kukly Speedglas™

Získáním značky Speedglas™ je společnost 3M vedoucím v oblasti bezpečnosti při svařování a nabízí širokou řadu osobních ochranných pomůcek pro svářeče.

Jednorázové pracovní oděvy

Společnost 3M nabízí vybranou řadu vysoce kvalitních stylových jednorázových ochranných oděvů, které jsou prodyšné a nabízejí ochranu, na kterou se můžete spolehnout. 

  HARDMAN, spol. s r.o. © 2023