Jednorázové pracovní oděvy

Společnost 3M nabízí vybranou řadu vysoce kvalitních stylových jednorázových ochranných oděvů, které jsou prodyšné a nabízejí ochranu, na kterou se můžete spolehnout. Se svou špičkovou úrovní provedení tato výrobní řada poskytuje jistotu při efektivním použití a ochraně proti mnoha průmyslovým rizikům.

3M™ Ochranný oděv 4500

Ochranný oděv 3M™ řady 4500 je oděv kategorie CE 1 - vhodný pro lehkou ochranu před tekutinami, které nejsou zdraví škodlivé, a prachovými částicemi. Je pevný a pohodlný a je ideální pro použití ve skladištích, ve všeobecné výrobě, DIY (pro kutily), pro balení nebo čištění.

3M™ Ochranný oděv 4505

Ochranné oděvy 3M™ řady 4505 jsou kategorie CE 1 a jsou určeny speciálně pro ochranu před tekutinami a oleji, které nejsou zdraví škodlivé. Ideální pro použití DIY (kutilové), ve všeobecné výrobě a údržbě a všude tam, kde je vyžadována hygiena a čistota. Uživatel zůstává v suchu a v pohodlí.

 

3M™ Ochranný oděv 4510

Řada 4510 je vyrobena z velmi kvalitního mikroporézního materiálu a je určena pro nenákladnou ochranu před nebezpečným prachem a potřísněním chemikáliemi, které nejsou zdraví škodlivé (Typ 5/6) CE Kategorie III. .

3M™ Ochranný oděv 4515

Řada 4515 je vyrobena z prodyšného materiálu a je ideální pro široký rozsah aplikací, zvláště na ochranu před nebezpečným prachem (např. azbestem). Je k dispozici v mnoha barevných provedeních. Typ CE 5 & 6 pro nebezpečný prach a potřísnění.

3M™ Ochranný oděv 4520

Ochranné oděvy 3M řady 4520 jsou vyrobeny z 5-vrstvého prodyšného a lehkého materiálu (43g/m2). Ochranný oděv je mimořádně pohodlný při nošení. Typ CE 5 & 6 pro nebezpečný prach a potřísnění.

3M™ Ochranný oděv 4530

Jednorázový ochranný oděv 3M™ 4530 je zhotoven z mimořádně lehkého, měkkého a velmi prodyšného materiálu a je mimořádně pohodlný, přičemž však zajišťuje velmi dobrou úroveň ochrany při lehkém postříkání chemikáliemi a proti částicím (CE typ 5/6).

 

3M™ Ochranný oděv 4530+

Ochranné oděvy řady 4530+ jsou vyrobeny z jedinečné kombinace prodyšných netkaných textilií ve speciální úpravě. Antistatická úprava a nová úprava odpuzující alkoholy a oleje, což zvyšuje pohodlí a využitelnost pro velký rozsah aplikací.

3M™ Ochranný oděv 4535

Řada 4535 zajišťuje jedinečné vyvážení pohodlí a ochrany. Kombinuje vynikající chemickou bariéru a netřepivost bílého laminovaného materiálu na přední části s prodyšností a pohodlím materiálu modrého pohodlného dílu na zádech. Typ CE 5 & 6 pro nebezpečný prach a potřísnění.

3M™ Ochranný oděv 4540+

Jednorázový ochranný oděv 3M 4540+ je vyroben z vysoce kvalitní mikropórovité laminované tkaniny a poskytuje vynikající ochranu při lehkém postříkání kapalnými chemikáliemi, a vyznačuje se vysokou filtrační účinností proti jemnému nebezpečnému prachu (včetně radioaktivních prachových částic).

3M™ Ochranný oděv 4545

Oděv 4545 byl navržen s použitím nejnovější technologie pro snížení hmotnosti oproti předchozím laminátovým materiálům 3M PE až o 20 procent při zachování pevnosti v tahu. Speciální mikroporézní tkanina je měkká, lehká, přikrývá správně tělo a je ještě více pohodlná. Materiál je mimořádně netřepivý a proto ideální pro použití v řadě aplikací včetně úklidových místností. 

 

3M™ Ochranný oděv 4565

Ochranné oděvy 3M™ 4565 jsou ušity z velice lehkého a přilnavého materiálu, který nejen snižuje váhu oděvu, ale především poskytuje zvýšenou úroveň chemické ochrany, také díky zesíleným páskovým švům. Typ CE 4 pro postřik (spray) olejovou nebo vodní mlhou. Typ CE 5 & 6 pro nebezpečný prach a lehké postříkání kapalinou. Ochrana před biologickými / infekčními činidly EN 14126.

3M™ Ochranný oděv 4570

V řadě 3M™ 4570 je použita vyspělá fóliová technologie a poskytuje úroveň ochrany typ 3. Tento vysoce výkonný oděv se svařovanými a páskovými švy poskytuje ochranu před postřikem tryskou a chemickými tekutinami a pro nebezpečný prach a potřísnění. Typ CE 3, 4, 5 a 6. 

 

 HARDMAN, spol. s r.o. © 2021