Polomasky proti částicím

Společnost 3M jako první představila polomasku proti částicím, která nevyžaduje údržbu. Zlepšili jsme charakteristiky našich polomasek, aby splňovaly nejnovější evropské normy. Základní normy dalece přesahujeme, takže lidé naše produkty nejen používají, ale také chtějí používat.

3M™ Filtrační polomasky (respirátory) - Premium

Tyto filtrační polomasky nabízejí výjimečné pohodlí díky své lehké konstrukci a tvaru zobáku. Měkké těsnění a velká povrchová plocha obličejové části zajišťují maximální filtraci a minimalizují hromadění horka uvnitř masky.

3M™ Aura™ 9300+
Skládací filtrační polomaska

Pokročilá konstrukce polomasek 3M řady 9300 se třemi panely a ultra měkkým vnitřním lemováním nabízí optimální komfort a umožňuje snadnou komunikaci, díky čemuž je uživatelé dobře snášejí i při delší pracovní době.

 

3M™ Aura™ 9400+
Skládací filtrační polomaska

Filtrační polomasky 3M™ řady 9400 + Aura™ mají jedinečnou kombinaci vlastností, které pomáhají zajistit bezpečnost pracovníků a produkce.

3M™ 8300 Series
Filtrační polomaska mušlového tvaru

Polomasky řady 3M™ 8300 jsou novým přírůstkem do rodiny 3M v oblasti ochrany dýchacích orgánů. Tyto polomasky mají lemování s měkkými polštářky, které umožňují pohodlný kontakt s Vaším obličejem, a Vy při práci skoro nevnímáte, že ji máte.

 

3M™ K100
Skládací filtrační polomaska

Filtrační polomasky K100 jsou vyrobeny z odolného materiálu a určeny pro těžkou práci. Jsou navrženy tak, aby jejich nošení bylo pohodlné i při dlouhé a náročné směně.

3M™ VFlex™ 9152
Bezúdržbová filtrační polomaska (respirátor)

Záhyby ve tvaru V přizpůsobením pohybu úst usnadňují mluvení a rozpínáním usnadňují dýchání. Embossovaný přední panel pomáhá polomasce udržet si svůj tvar. Unikátně navržená poutka umožňují polohování respirátoru na obličeji

 

3M™ 8000 Series
Filtrační polomaska mušlového tvaru

Filtrační polomasky série 3M™ 8000 nabízejí pohodlné, lehké nošení a účinnou ochranu proti jemnému prachu a kapalným aerosolům. Vypouklý tvar, dvojitý pásek, nosní měkká pěna a nosní svorka zajišťují pohodlné nošení pro různé velikosti obličeje.

3M™ Filtrační polomasky (respirátory) proti svařovacím plynům

Vypouklý tvar zvyšuje pohodlí uživatele: výdechový ventilek 3M™ Cool Flow™ snižuje hromadění vlhka, především v horkém a vlhkém prostředí. Čtyřbodové nastavitelné upínací pásky a nastavitelná nosní svorka pomáhají dosáhnout optimálního a pohodlného utěsnění.

 

3M™ Filtrační polomasky (respirátory) - Special

Řada speciálních filtračních polomasek společnosti 3M poskytuje lehkou, účinnou, pohodlnou a hygienickou ochranu dýchacích orgánů před prachem a aerosolem. Dále poskytuje úlevu od nízkých úrovní organických výparů nebo kyselých plynů, jako jsou například oxid siřičitý nebo fluorovodík (v závislosti na typu produktu). Mušlový tvar, konstrukce s dvojitými hlavovými páskami, pěnový nánosník a nosní svorka zajišťují pohodlné nošení pro nejrůznější typy a velikosti obličejů.

 

 HARDMAN, spol. s r.o. © 2021