Ochrana sluchu, hlavy a obličeje

Pokud pracujete v hlučném prostředí, možná budete potřebovat ochranu hlavy, obličeje a sluchu.

Všechny produkty 3M na ochranu sluchu jsou řešeny tak, aby byly praktické a pohodlné. Naše řada obsahuje produkty od prostorných zátkových chráničů sluchu po nejmodernější elektronické chrániče sluchu.

Pracovní sluchátka jsou k dispozici s náhlavním páskem, krčním páskem a pracovní sluchátka na přilbu. Špičkou na trhu jsou pracovní sluchátka Peltor od společnosti 3M. Pracovní sluchátka mají široké spektrum použití ve stavebnictví, průmyslové výrobě, dílny, letiště, práce s pilou a v provozech s vysokou hladinou hluku.

Nejžádanější jsou ochranná sluchátka s náhlavním páskem, která splňují bezpečností normu EN352, směrnice týkající se hluku, limitní hodnotu hluku dB, najdete na každém modelu.
Zátky, špunty do uší vhodné pro nepřetržité celodenní nošení nesou označení E-A-R, špičková kvalita od společnosti 3M. Rozdělujeme na zátky, špunty do uší tvarovatelné, s úchytem, tvarované a s páskem.
Komunikační sluchátka s vysokým útlumem, optimalizovanou akustickou konstrukcí a vynikajícím prostorem pro uši nabízí nejlepší možnou kvalitu zvuku a vysokou míru pohodlí. Značka Peltor příslibem komunikačního řešení vynikající kvality, které poskytují optimální rovnováhu mezi pohodlím a ochranou.

 

Ochrana sluchu

Součástí systému E-A-R™ na ochranu sluchu je úplná řada zátkových chráničů sluchu a pasivních mušlových chráničů sluchu, které jsou pohodlné, jejich použití je snadné a poskytují dokonalou ochranu.

Ochrana hlavy

3M™ Peltor™ nabízí prvotřídní řadu ochranných přileb navržených se zřetelem na vynikající kvalitu - jedná se o širokou nabídku kombinací, namíru šitých k uspokojení specifických potřeb.

 

Ochrana obličeje

Nabízíme širokou škálu produktů na ochranu obličeje Peltor™ pro řadu různých způsobů využití. Součástí naší nabídky je ucelená řada pletivových i čirých štítů určených k použití spolu s bezpečnostními přilbami Peltor™

 


 

 

 HARDMAN, spol. s r.o. © 2021