Ochrana zraku

Nabídka produktů pro ochranu zraku 3M™ sestává z řady různých prvků v moderním a stylovém provedení, ze které si jistě vyberete. Ve všech případech se jedná o ochranné brýle, které Váš zrak ochrání před mnoha nebezpečnými faktory. K dispozici jsou v různých povrchových úpravách, s různými zorníky a příslušenstvím.

U mnoha produktů lze parametry ochrany nastavovat. Dodávají se s měkkými materiály na kontaktních plochách, díky nimž lépe sednou a jsou pohodlnější bez ohledu na tvarové a rozměrové odlišnosti obličejových partií. Prostředky na ochranu zraku je třeba používat společně s jinými osobními ochrannými pomůckami. Je důležité, aby byly pohodlí a těsnost zachovány i v této kombinaci. Naši nabídku lze využívat ve spojení s prostředky na ochranu sluchu a dýchacích orgánů 3M.

 

Ochranné brýle řady Classic

Ochranné brýle 3M™ řady Classic jsou pohodlným řešením za příznivou cenu.

Ochranné brýle řady Comfort

Ochranné brýle 3M™ řady Comfort nabízí ochranu, pohodlí a také nastavitelnost.

 

Ochranné brýle řady Premium

Ochranné brýle 3M™ řady Premium nabízí ochranu, pohodlí a stylový design.

 

 

 Speciální ochrana zraku

3M™ 11356-00000M LED Light Vision Specialist Eye Protection

Brýle LED Light Vision™ Vám umožní osvětlit tmavé oblasti a budou chránit Vaše oči, zatímco Vy budete mít volné ruce pro práci. Tato inovace otevírá nové horizonty v bezpečnosti: práce s elektřinou, autoopravárenství, instalatérství, domácí práce, noční čtení atd.  

3M™ Maxim™ Gas Welding Spectacle Svářečské brýle

Svářečský filtr chrání proti UV záření, viditelnému světlu i infračervenému světlu. Splňuje evropské standardy EN166 a EN169.

 

3M™ 2890 Řada Comfort Uzavřené ochranné brýle

Ochranné brýle řady 2890 představují moderní, štíhlý design. Vlastnosti & Výhody: V provedení ve 4 variantách s aceátovým nebo polykarbonátovým zorníkem. Skvěle se přizpůsobí obličeji díky modernímu tenkému provedení. Nepřímé větrání zlepšuje cirkulaci vzduchu a snižuje zamlžování zorníku (2890/2890A). Lehké (99 g) pro vyšší pohodlí při nošení. Vhodné pro všechny aplikace, které vyžadují lehké a pohodlné brýle.

 

 

Příslušenství a doplňky

3M™ Světýlka

Světýlka jsou tvořeny jasnými LED diodami a jsou kompatibilní se všemi bezpečnostními brýlemi. Světýlka umožňují osvětlení tmavých zón, udržují volné ruce při práci a zároveň chrání Vaše oči. Jsou dodávána včetně lithiových baterií CR2032, které mají životnost více než 50 hodin a lze je snadno vyměnit.

 

 HARDMAN, spol. s r.o. © 2021